Zadzwoń do nas: +48 605 213 270

Zapewnimy klientom
najwyższy poziom
obsługi

Nasz fachowy personel wykonuje wszystko starannie i profesjonalnie. Nie ma u nas miejsca na powierzchowne podejście do sprzątania

Dbamy o
tereny zielone

Stosując się do zasady "pracuj nie szkodząc", wykonujemy naszą prace nie szkodząc przyrodzie

Naszym atutem
jest szybkość działania

Staramy się wykonywać naszą prace najszybciej jak jest to możliwe. Tak by klient nie czuł dyskomfortu związanego z niepotrzebnym czekaniem.

Pragniemy zainteresować Państwa ofertą naszej firmy. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem biur, osiedli mieszkaniowych, obiektów handlowych, usługowych i przemysłowych. Posiadamy doświadczeniu w sprzątaniu obiektów po budowach. Nasze usługi świadczymy całodobowo, 365 dni w roku.

Zatrudniamy osoby zajmujące się profesjonalnym sprzątaniem i konserwacją zieleni ,co bezpośrednio przekłada się na wysoki standard i efekty końcowe naszych prac. Jesteśmy po to aby Państwo w swoich obiektach, zapomnieli o jakichkolwiek problemach porządkowych.

Informacje ogólne

To my jesteśmy od sprzątania na najwyższym poziomie. W ramach propozycji oferujemy między innymi: sprzątanie korytarzy klatek schodowych i innych pomieszczeń, kabin dźwigów, mycie okien, mycie i zamiatanie garaży, sprzątanie podwórek, chodników i jezdni; sprzątanie, pielęgnacja zieleńców i koszenie trawników: usuwanie śniegu i oblodzeń z ciągów pieszych i jezdni oraz wykonywanie innych prac w zakresie utrzymania porządku i czystości zgodnie z życzeniem Zleceniodawcy.
W ramach naszej oferty gwarantujemy:
  • wysoką jakość wykonywanych robót
  • wysoką jakość profesjonalnych środków czystości
  • stosowanie tam gdzie to jest możliwe profesjonalnego sprzętu i fachowej obsługi
  • profesjonalny i ciągły nadzór nad wykonywanymi pracami.
Firma posiada ubezpieczenie OC, na wypadek nie przewidywalnych zdarzeń losowych.

Nasze najmocniejsze strony

Dbałość o szczegóły
Sumienność
Szybkość działania
Najniższa cena